نتایج جستجو برای عبارت :

گجت خروپف

آیا خروپف با جراحی بینی درمان می شود
ثابت کردن اینکه یک شخص به هنگام خواب خروپف می کند کار بسیار سختی است و
جوک های زیادی در این باره می شنویم. اگر شما از آن دسته افرادی هستید که
اطرافیان از صدای بلند خروپف
های شبانه تان گلایه می کنند و چنانچه این حقیقت را پذیرفته اید، این
مقاله را تا انتها مطالعه کنید تا مشخص شود خروپف شما با جراحی بینی درمان
می شود یا خیر.
خروپف یک صدای زمخت و خشن است که در اثر سایش جریان
هوا با بافت های نرم گلو و ارتعاش این
آیا خروپف با جراحی بینی درمان می شود
ثابت کردن اینکه یک شخص به هنگام خواب خروپف می کند کار بسیار سختی است و
جوک های زیادی در این باره می شنویم. اگر شما از آن دسته افرادی هستید که
اطرافیان از صدای بلند خروپف
های شبانه تان گلایه می کنند و چنانچه این حقیقت را پذیرفته اید، این
مقاله را تا انتها مطالعه کنید تا مشخص شود خروپف شما با جراحی بینی درمان
می شود یا خیر.
خروپف یک صدای زمخت و خشن است که در اثر سایش جریان
هوا با بافت های نرم گلو و ارتعاش این
بهترین روش ها برای درمان خروپف کردن در خواب

در اینبخش با بهترین روشها برای درمان خروپف آشنا میشویم. خروپف کردن در خواب دلایل خیلی زیادی دارد، میتواند مشکلات تنفسی باشد یا این کـه نوع خوابیدن شـما باعث آن می شود، گاهی اوقات خواب های عمیق هم دلیلی بر خروپف کردن هستند، در ادامه این مطلب بطور کامل با علل خروپف کردن و همچنین درمان های سریع و کاربردی آن آشنا میشویم. 

ادامه مطلب
دلایل خروپف
خروپوف ممکن است به دلایل مختلفی همچون آناتومی دهان و سینوس ها، آلرژی، اضافه وزن و غیره بروز کند. در اینجا، برخی از دلایل جدی خروپف را بررسی می کنیم که با جراحی بینی درمان می شوند.
انحراف بینی 
یکی از دلایل احتمالی خروپف می تواند انحراف تیغه بینی باشد.
ادامه مطلب
خروپف یکی از پدیده هایی است که می تواند به بروز مشکلات مزمن برای سلامت فرد بینجامد خروپف به دلیل شل شدن ماهیچه های حلق حین خواب و تنگ شدن مجرای تنفسی روی می دهد. بتازگی یک شرکت چینی گجتی طراحی کرده که می تواند این مشکل را حل کند این گجت استور سیر کل Snore Circle نام دارد و به صورت یک سمعک پشت گوش کاربر قرار می گیرد. این گجت به فناوری پیشرفته تشخیص صدا مجهز است و می تواند خروپف کردن کاربر را تشخیص دهد. به محض اینکه استو سیر کیل تشخیص دهد فرد در حال خروپ
خروپف و خرخر 
خروپف مشکلی شایع است که می تواند هر کسی را تحت تاثیر قرار دهد، اگرچه در مردان و افرادی که اضافه وزن دارند بیشتر دیده می شود
خروپف همچنین با افزایش سن بیشتر دیده می شود.
خروپف گهگاهی و دیر به دیر معمولا خیلی جدی نیست و اغلب مزاحمی برای شریک زندگی شما نیست.
 با این حال، اگر شما دائما در حال خرخر هستید، نه تنها الگوهای خواب افراد نزدیک را مختل می کنید، بلکه با خروپف های مکرر, شما نیز کیفیت خواب خود را مختل می کنید.

علت خروپف چیست؟
خر
هنگام خواب یا استراحت، شنیدن صدای خروپف دیگران باعث آزردگی و ناراحتی سایرین می شود. خروپف زمانی اتفاق می افتد که ما در مراحل خواب عمیق قرار داریم. در این مطلب بر اساس نتایج جدیدترین تحقیقات دانشمندان، ۱۷ روش ثابت شده علمی برای درمان خر و پف در خواب را آموزش می دهیم.

درمان خر و پف
هنگامیکه خواب هستید و جریان هوا نمی‌تواند بصورت آزادانه درون بینی شما جریان یابد، شما خر و پف می‌کنید. از دیگر عوامل خر و پف می‌توان به این موارد اشاره نمود:
سن و
خوشبختانه روش های بسیاری برای درمان خروپف با طب سنتی از قدیم الایام وجود داشته و همواره مورد استفاده قرار می گرفته است. در این مطلب قصد داریم تا متداول ترین شیوه های درمان خروپف با طب سنتی را به شما عزیزان معرفی نماییم.  
درمان خروپف با طب سنتی به وسیله تخلیه سینوس هاهمانطور که می دانید یکی از عوامل بروز بیماری خروپف، بیماری های مربوط به سینوس ها از جمله سینوزیت مزمن می باشد. خوشبختانه درمان خروپف با طب سنتی و به وسیله تخلیه سینوس ها امکانپذ
تعریف آپنه خواب: آپنه خواب انسدادی (OSA) نوعی اختلال تنفسی مرتبط با خواب است که با تنگی نفس یا بند آمدن نفس در زمان خواب همراه است و اغلب با خروپف بلند ، بریده بریده نفس کشیدن یا حس خفگی شناخته میشود.
اگر تا به حال با احساس خفگی از خواب پریده‌اید، اگر نصفه شب آب به گلوتان می‌پرد! و یا دم و بازدم تان درخواب منظم نیست احتمالاً به آپنه خواب یا همان وقفه تنفسی در خواب مبتلا هستید که نه تنها شدیداً روی کیفیت خوابتان تاثیر می‌گذارد بلکه می‌تواند
حتما شما هم تجربه شنیدن صدای ناهنجار خروپف کردن را داشته اید. حتی ممکن است خودتان جز آن دست از افرادی باشید که در هنگام خواب خروپف می کنید. در نگاه اول شاید این موضوع فقط از این لحاظ شما را بیازارد که خوابیدن شما در کنار یک فرد دیگر موجب رنجش آن فرد شود. اما گذشته از این موضوع باید به خطرات و بیماری های دیگری که خروپف می تواند باعث آن شود نیز توجه داشته و برای رفع آن اقدام موثر انجام دهید.  
خروپف چیست و چگونه اتفاق می افتد؟خروپف کردن در واقع یک

اگر دارویی مصرف می کنید، از پزشک خود درمورد اینکه آیا جایگزین داروی دیگری می شوند سوال کنید. شاید همین داروها عامل خروپف هستند. قرص های خواب آور و سایر مسکن ها باعث سست شدن ماهیچه های گلو و حنجره شده و مجرای هوا را تنگ می کنند که نتیجه آن خر و پف شبانه است.سعی کنید گرفتگی بینی را برطرف کنید. اگر گرفتگی بینی باعث خرناس شماست، می توانید از ضد احتقان ها یا آنتی هیستامین استفاده کنید. در صورتی که سرما خورده اید یا آلرژی دارد، مصرف این داروها را
دکتر صادق نیت، رییس مرکز
تحقیقات اختلالات خواب ضمن تشریح بیماری‌ها و اختلالات خواب، در عین حال وقفه
تنفسی را از شایع‌ترین و خطرناک‌ترین بیماری‌های خواب عنوان کرد؛ بیماری که مهم‌ترین
نشانه آن خروپف است.

دکتر خسرو صادق‌نیت - فلوشیپ طب خواب در گفت‌وگو با ایسنا، درباره اختلالات خواب گفت: خواب یکی از نیاز‌های
ضروری زندگی است و هرگونه اختلالی در خواب، عوارض زیادی را در پی خواهد داشت.
مثلاً آزمایشات بی‌خوابی مطلق بر روی برخی از حیوانات
پولیپ بینی را چگونه درمان کنیم ؟
درمان پولیپ بینیممکن است بارها اسم پولیپ بینی را شنیده باشید. عمل های جراحی زیادی برای درمان این بیماری تنفسی انجام میشود. از شایع ترین علائم این بیماری میتوان به اختلال در تنفس ، خروپف و آبریزش مداوم بینی نام برد.

پولیپ بینی توده هایی غیر سرطانی هستند که معمولا بدون درد بوده و ممکن است در اثر التهابات ناشی از آسم ، عفونت های بینی و حلق (قارچی یا باکتریایی) و یا آلرژی ها ایجاد شوند. این توده ها میتوانند در درو
قبول دارین یه سری چیزا واقعا رو مخ آدمن؟ مثلا هورت کشیدن چایی ،خروپف کردن ،ملچ مولوچ کردن(رومخی اعظم)و... .یکی از چیزایی که همیشه آزارم میده حرف زدن با آدماییه که همیشه حرف خودشونو میزنن یعنیا اصلا نمیخوان قبول کنن  حقیقت و حالا تو بیا هزارتا دلیل و مدرک بیار انگار واسه دیوار حرف میزنی البته اغلبم به نفعشون نیست که بفهمن چی میگی، پس چی میتونه از این بهتر باشه که خودشونو بزنن به کوچه ی علی چپ؟ حتی مورد داشتیم اون وسط مسطاگیس و گیس کشی راه افتاد
پروفسور کریستین گیلمینلت
متولد سال 1938 میلادی یک پزشک و محقق در شاخه طب خواب بود. او در کشف
بیماری وقفه تنفسی حین خواب (آپنه) نقش محوری ای داشت. او همچنین در سایر زمینه
های طب خواب دارای اکتشافات ی بود که برای اولین بار در علم پزشکی خواب مطرح می
شد.
در طی کار در کلینیک خواب
دانشگاه استنفورد در سال 1972، نظر او به گزارش منتشر شده در مجله خواب یک محقق
ایتالیایی به نام الیو لوگارسی جلب شد. در این مقاله نشان داده شده بود که بیماران
دچار خروپف دارای فشا
آپنه خواب چیزی فراتر از خروپف شدید است. این حالت، یک نوع اختلال خواب است که به صورت توقف و یا وقفه تنفسی در نفس کشیدن طبیعی در حال استراحت ایجاد می‌شود. این توقف در تنفس به آپنه شناخته می‌شود و آپنه‌ها حداقل بین چند ثانیه تا چند دقیقه ممکن است طول بکشد.
رابطه بین آپنه خواب و ناهنجاری‌های دندانی
برای کسانی که با ارتودنسی ناآشنا هستند، باید گفت که ارتودنسی درمان ناهنجاری‌های دندانی است، به ویژه هنگامی که صحبت از صاف کردن دندان‌ها و ساختا
آیا از خستگی زیادتر زمان بیدار شدن نسبت به خستگی زمان به تخت خواب رفتن خسته شده اید؟ آیا داشتن خواب شب خوب برای شما جذاب تر از نصف رویاهای یادآوری شده می باشد؟
در صورتی که شما در هنگام خواب رفتن لحظه های سختی داشته باشید یا دیر وقت به خواب رفته باشید، علت این کار انجام دادن یا ندادن یک سری از کارها می باشد.
در اینجا هشت دلیل اصلی برای داشتن مشکلات خواب بیان شده است.
کار در طول شبقدم زدن همراه با سگ خود قبل از خواب یک کار خوبی می باشد، ولی ضربان ق
آیا از خستگی زیادتر زمان بیدار شدن نسبت به خستگی زمان به تخت خواب رفتن خسته شده اید؟ آیا داشتن خواب شب خوب برای شما جذاب تر از نصف رویاهای یادآوری شده می باشد؟
در صورتی که شما در هنگام خواب رفتن لحظه های سختی داشته باشید یا دیر وقت به خواب رفته باشید، علت این کار انجام دادن یا ندادن یک سری از کارها می باشد.
در اینجا هشت دلیل اصلی برای داشتن مشکلات خواب بیان شده است.
کار در طول شبقدم زدن همراه با سگ خود قبل از خواب یک کار خوبی می باشد، ولی ضربان ق
برای داشتن یک لبخند زیبا فقط دندان ها نیستند که باید مورد بررسی قرار گیرند لب ها، فک و لثه ها نیز می توانند در زیبایی لبخند شما موثر باشند.
اولین موردی که مورد بررسی قرار می گیرد لب ها هستند. دندانپزشکان حرفه ای قبل انجام هر کاری از لب ها در زوایای مختلف عکس سه بعدی یا دو بعدی تهیه می کنند. 
بعد از لب ها نوبت به رنگ دندان ها می رسد.دندان ها اگر مرتب و منظم باشند اما رنگ آنها تیره، زرد یا بد رنگ باشد، نظم آنها دیده نمی شود. به همین دلیل سفید بودن ط
س 
شغل مدنی را خیلی ها دوست دارا هستند , از آن جهت که به نظرشان امنیت شغلی در آن موجود هست , تا فعالیت میکنی دستمزد می‌گیری و زمانی نیز بازنشسته شدی , دستمزد بازنشستگی ات تامین است و بخش اعظمی عارضه ها دیگر . 
ولی اکثری نیز می باشند که ترجیح می دهند در قسمت های غیر مدنی عمل نمایند . شفاگاه در‌این مقااله گونه های استخدام مدنی و قانونی را برای شما دوستان عزیز منتشر می نماید و همینطور معایب و مزایای استخدام قطعی را برمی شمارد . 
پروسه نماید ارتقا د
معرفی مرکز تخصصی اختلالات خواب جایروس
حیطه اختلالات خواب در کل دنیا و علی الخصوص در ایران هنوز حیطه جدید و تا حدی ناشناخته حتی در میان پزشکان است.
امروز برای معرفی این حیطه مصاحبه کوتاهی خواهیم داشت با دکتر مصطفی امیری ، فلوشیپ اختلالات خواب از اسپانیا که هم اکنون یکی از بزرگترین و مجهزترین مراکز تشخیص و درمان اختلالات خواب در ایران را مدیریت می کنند.
سعی می کنیم کلیه مطالب این مقاله را بصورت پرسش و پاسخ ارائه دهیم:
چه موقع می گوییم فردی دچا
بخشی از پریشانیِ تو،ناشی از یک خشم مدفون شده است.چیزی در تو هست،نوعی ترس و کم رویی،که اجازه ی ابرازِ خشمت را نمیدهد. به جای آن به فروتنی ات می نازی!نوعی پاکدامنیِ اجباری برای خود پدید آورده ای:احساسات را در عمق مدفون می کنی،و چون دیگر خشمی را تجربه نمیکنی،تصور میکنی یک قدیسی!فرو خوردنِ خشم،انسان را بیمار میکندوقتی نیچه گریستاروین د یالوم
امشب بعد از مدت ها باد بوی بارونای پاییزی رو زد تو صورتم، قلبم پر شد از حسای خوب که دیدن ماه کامل اونم در
متخصص مغز و اعصاب 
فوق تخصص مغز و اعصاب 
جراح مغز و اعصاب تهران
بهترین متخصص داخلی مغز و اعصاب
خروپف ( کلینیک خروپف )
 روانشناس ( برترین روانشناسان تهران)
زوج درمانی ( کلینیک مشاوره زوجین)
بی خوابی ( مرکز تخصصی درمان بی خوابی)
افسردگی ( کلینیک درمان افسردگی جایروس)
تست خواب در منزل ( تست خواب)
روانشناس کودک ( کلینیک روانپزشکی کودک )
لیزر موهای زائد
دکتر تزریق بوتاکس
کلینیک زیبایی
روانپزشک تهران
جراحی بینی
رینوپلاستی
مشاوره ژنتیک
سرطان ارثی
بهت
باور کنید هیچ مصیبتی بالاتر از این نیست که یه دوست هنرمند حساس و عاطفی داشته باشید و این دوست حساستون بعد از چند ماه رابطه کات کنه و هم اتاقیش رفته باشه و واسه فرار از تنهایی بیاد بهتون پناه بیاره !روز اول اومد با لب و لوچه آویزون که دل هیتلر رو هم به درد میاورد گفت " بچه ها اون اتاق همه اش واسه من خاطره هست( خاطرات تکست دادن منظورشه!!) میشه بیام پیشتون باشم این چند روز تا حسین بیاد؟ " ما هم دیدیم این بنده خدا اوضاعش خیلی خرابه و خیلی مهربانانه گفت
دیروز درمورد آدمهایی گفتم که هم ازشون لذت می برم هم ازشون متنفرم. امروز دقت کردم این دقیقن حس من به تموم آدمها و اشیا اطرافمه. وقتی بهم لذت و حس خوب هدیه می کنند بابت این تنفر احساس بی انصافی و نامردی می کنم، یجورایی قدرنشناسی من رو می رسونه. چون وقتی بهش فکر می کنم اگه به یکی خوبی کنم و ته دلش، دوست داشته باشه آخرین باری باشه که منو می بینه به شدت عصبانی میشم، حس می کنم این آدم لیاقت خوبی نداره و چیزی در دنیا جز تنهایی شایسته او نیست... 
وقتی بید
تو خیابون بودیم. به آقامون گفتم دلم نمی خواد برم خونه , بیا بریم خونه بابات اینا. باباش اینا رفتن کربلا خونه نیستن , خواهرشوهرم و عمه و مامان بزرگشون هستن خونه( مامان بابای آقامون توی یه اتاق تو خونه ی پدرشوهرم زندگی می کنند که هرکدوم از بچه ها نوبتی میان پیششون که مراقبشون باشند , خواهرشوهرمم برا اینکه عمه شون تنهاست اومده بهشون سر بزنه ) 
الان ساعت ۲۳:۴۳ روز دوشنبه ۱۵ مهر ۹۸ هست , من هم برا اینکه دلم واشه یکم به گل های قالی نگاه می کنم , یکم به ب
تو خیابون بودیم. به آقامون گفتم دلم نمی خواد برم خونه , بیا بریم خونه بابات اینا. باباش اینا رفتن کربلا خونه نیستن , خواهرشوهرم و عمه و مامان بزرگشون هستن خونه( مامان بابای آقامون توی یه اتاق تو خونه ی پدرشوهرم زندگی می کنند که هرکدوم از بچه ها نوبتی میان پیششون که مراقبشون باشند , خواهرشوهرمم برا اینکه عمه شون تنهاست اومده بهشون سر بزنه ) 
الان ساعت ۲۳:۴۳ روز دوشنبه ۱۵ مهر ۹۸ هست , من هم برا اینکه دلم واشه یکم به گل های قالی نگاه می کنم , یکم به ب
 از بعضیا میپرسی اسم بچه تونو چی گذاشتید ؟یه چیزی میگن که مجبور میشی بعدش بپرسی به سلامتی حالا دختره یا پسر !؟
ººººººººººººººº
لقمان را گفتند ادب از که آموختی؟گفت: از بی ادبانگفتند: قبل از اینکه ادب بیاموزی از کجا تشخیص دادی اونا بی ادبن؟گفت: خب دیگه خفه شین !
ººººººººººººººº
تا حالا دقت کردین کسایی که خروپف میکنن ،  زودتر خوابشون میبره !؟
ºººººººººººººººº
گاهی انقد تو کارام “دس دس” میکنمکه یهو اطرافیانم پا میشن شروع میکنن رقصیدن !
ººººººº
1. خروپف: اگر در خواب خروپف می کنید و ناگهان دچار مکث در تنفس و توقف آن می شوید، ممکن است در این لحظه خون کافی و اکسیژن لازم به مغز شما نرسد. در نتیجه قلب مجبور به افزایش فعالیت شده تا خون لازم را تامین کند. همین امیر موجب بالا رفتن خطر ابتلا به فشار خون بالا، ضربان قلب غیر طبیعی، سکته مغزی و نارسایی قلبی شود. لازم به ذکر است که این مشکل قابل درمان می باشد.

2. راش های ناهموار و برجسته زرد-نارنجی روی پوست: تری گلیسیرید بالا منجر به ایجاد راش های پ

آیا تا به حال از آپنه خواب ناشی از چاقی چیزی شنیده اید؟ چاقی یکی از مهمترین علل ابتلا به آپنه خواب انسدادی است. علت ایجاد خفگی در خواب یا همان آپنه انسدادی، افتادن بافت نرم گلو و در نتیجه قطع تنفس به صورت موقتی می باشد. این بافت نرم گلو در افراد چاق ضخامت بیشتری دارد و از این رو این افراد مستعد ابتلا به آپنه خواب ناشی از چاقی می باشند.
حدود ۸۵ درصد از افرادی که به آپنه خواب مبتلا هستند، از چاقی رنج می برند. جالب است که بدانید، این اختلال در ۲۵

آپنه خواب در سال های اخیر به طور قابل ملاحظه ای مرکز توجه مردم قرار گرفته است. در این میان ارتودنسی دندان ادعا می کند که با بکاربردن مراقبت ها و توصیه های او می توان به طور کامل مشکلات مرتبط با آپنه خواب را تعطیل کرد.
ناهنجاری های دندانی و پیوند آن با آپنه خواب
آپنه خواب اغلب به علت مسدود شدن راه های هوایی یا مکث در تنفس و یا الگوی تنفس نامنظم در طول خواب است.
درمان مال اکلوژن یا ناهنجاری های فکی و دندانی توسط یک متخصص ارتودنسی می تواند به ط
شیخی به زن فاحشه گفتا مستی
هر لحظه به دام دگری پا بستی
گفتا شیخا هر آنچه گویی هستم
اما تو چنان که می نمایی هستی
خیام
دیشب نزدیکای صبح، حدودا ساعت چهار و نیم بود که با صدای زنگ از خواب پریدم. سعی کردم دوباره بخوابم که بعد از چند دقیقه دوباره صدای زنگ شروع شد و این مسخره بازی تا ساعت پنج و نیم که دادم دراومد ادامه داشت...
مادری عادت داره شب ها تو گوشیش واسه نماز صبح آلارم با صداهای نابهنجار برای اطمینان از بیدار شدن میگذاره، عادت داشت گوشیشو کنارش
تشک

ویژگی ها:
مموری فوم ۲ سانت طرفین تشک .
ابر ریباند۸۰کیلویی ۳سانتی.بین فنرها فوم پلی اتیلن تزریق شده که خاصیت ارتجاعی فنر را به حداقل مقدار رسانده و خاصیت طبی بودن به تشک میدهد.
اسفنج دانسیته ۴۰کیلویی در دیواره تشک.
فنر منفصل به  تناسب جرم هر ناحیه از بدن، متراکم می شود به طور مثال سرشانه و باسن وزن بیشتری نسبت به دیگر ناحیه های بدن دارند و قسمت گودی کمربه دلیل قوس فشار کمتری به تشک وارد می کندو با توجه به خاصیت عملکرد تکی فنرهای تشک فنری د
چاقی یکی از مهمترین علل ابتلا به آپنه خواب انسدادی است. علت ایجاد خفگی در خواب یا همان آپنه انسدادی، افتادن بافت نرم گلو و در نتیجه قطع تنفس به صورت موقتی می باشد. این بافت نرم گلو در افراد چاق ضخامت بیشتری دارد و از این رو این افراد مستعد ابتلا به آپنه خواب ناشی از چاقی می باشند.
تنفس می تواند با یک نفس عمیق یا تکان شدید بدن به حالت قبل برگردد. عدم درمان آپنه خواب ناشی از چاقی ممکن است با بیماری هایی مانند فشار خون بالا، ضربان قلب نامنظم، حملات
آرم پخشِ زنده، زیرِ لوگوی شبکه یکِ سیما.
روز- خارجی- راهپیماییِ معترضانِ آشوب‌نَگَر به راهپیماییِ معترضانِ آشوب‌،گر
توضیح : مدیوم کلوزآپ (M.CU) (یعنی یه چیزی شبیه قابِ بالا) از مردی که فرزندش را در آغوش گرفته؛ فرزند در خوابْ هفت پادشاه را میبینید و خروپف میکند و هر از گاهی از بینی‌اَش یک حُباب بیرون می‌آید و میترکد. میکروفن رو به پدرِ آن فرزندی که در خوابْ، طاغوتیان را میبیند، و حبابهایشان را میترکاند، از سمتِ چپِ کادر وارد میشود.
صدای گزارش
 مدت زمان مطالعه : 4 دقیقهممکن است بارها اسم پولیپ بینی را شنیده باشید. عمل های جراحی بینی زیادی برای درمان این بیماری تنفسی انجام میشود. از شایع ترین علائم این بیماری میتوان به اختلال در تنفس ، خروپف و آبریزش مداوم بینی نام برد.
پولیپ بینی توده هایی غیر سرطانی هستند که معمولا بدون درد بوده و ممکن است در اثر التهابات ناشی از آسم ، عفونت های بینی و حلق (قارچی یا باکتریایی) و یا آلرژی ها ایجاد شوند. این توده ها میتوانند در درون حفره های بینی و یا د
بالش کلاسیک سنتی گرین رست
بالش
طبی گرین رست، مدل کلاسیک سنتی شکلی مانند بالش‌های معمولی دارد؛ اما از
فوم ویسکو یا مموری فوم ساخته شده است که بسیار نرم و انعطاف‌پذیر است. از
مهم‌ترین ویژگی‌های این بالش، خاصیت برگشت پذیری آن است که از سرو گردن
هنگام خواب حفاظت می‌کند و باعث کاهش دردهای پشت و حرکت در خواب که در
نتیجه باعث کاهش خروپف نیز می‌شود.

بررسی فنی بالش کلاسیک سنتی
بالش کلاسیک سنتی
ساخت مجموعه تولیدی گرین رست است که با جدیدترین خط
یک:
روی من زیر اب بود و تو نمی دیدی...
مرگ مثل ریشه ی نیلوفر ... درمن...
دو:
دویدم رو به آتش ...از سوختن سرمایه درهراس ...
شعرهایم دروزش باد ...سوخته تا خدا می رفتند ...
سه:
می رفتیم و بین ما سکوت" خورنده " بود!
اعصاب و عشق و اعتماد ...دیگر نداشتیم ...

چهار:
بگذارند ...پائیز دستهایش را هم می خورد ...
مثل خوردن روح برگ ها ...
مثل خوردن ابرها توی آسمان ...
مثل خوردن تابستان ...
قرچ قرچ!
وکسی باور نمی کند ...روح من چطور خورده شد؟
میان روح برگ ها ... میان روح ابرها ... یا میان
نمی‌خواستم به یک توئیت ساده بسنده کنم. گفتم شرحش دهم. گفتم نخوابم و ببینم و بنویسم.
تاکسی از همیشه دیرتر رسید. یک ده دقیقه‌ای طول کشید تا برسد. اما خب هنوز برای من دیر نشده بود. همسرم تماس گرفت و علت تاخیر را پرسید. همین‌ که تماس را قطع کرد ماشین رسید. یکی از آن سری اولین سمند‌های زرد که تحویل تاکسیرانی شده بود. در صندلی‌اش گودالی ایجاد شده بود انگار که شهاب سنگ خورده باشد. از مسیر جدیدی نمی‌رود. انگار رفته باشی رستوران و همان همیشگی را انتخا
کاهش شنوایی سبب خشم و نا امیدی در روابط، افسردگی، احساس پارانویا و اضطراب خواهد شد. از آن طرف عواملی وجود دارند که این پدیده را تسریع می‌کنند.
با گذشت زمان میزان شنوایی ما نیز تغییر می‌کند، اما این به این معنی نیست که الزاماً همه افراد باید از سمعک استفاده کنند. یا دچار ناشنوایی شوند. در این مطلب برخی از اعمالی‌ که روند کاهش شنوایی را سریع‌تر می‌کنند، اشاره می‌کنیم.
وارد شدن آب در گوش‌ها
به گزارش مجله دلتا؛ برای اکثر مردم شنا کردن در آبِ
۳-ترشحات مزمن در ناحیه پشت حلق
۴-خونریزی بینی
۵-خرناس کیدن و نفس کیدن با صدای بلند و خروپف کردن در هنگام خواب
پولیپ بینی، ممکن است در زمان خواب در تنفس فرد، وقفه ایجاد کند. این عارضه، بسیار جدی به‌شمار می‌آید و در اصطلاح پزشکی « آپنه خواب» نامیده می‌شود. مراجعه به پزشک جهت درمان آپنه خواب، بسیار ضروری خواهد بود.
دلایل انحراف تیغه بینی
تیغه بینی، دیواره‌ای است که مجراهای راست و چپ بینی را از هم جدا می‌کند. اگر تیغه بینی، از وسط به یک سمت جابج
سلام

خب امروز 6 روز از جراحی فک بالام میگذره. تنها چیزی اذیت میکنه گرفتگی بینی هست. امیدوارم زودتر تموم بشه. تا این جا همه چی قابل قبول بوده برام و قابل تحمله غیر ازین که از بینی نمیتونم نفس بکشم.

این وبلاگ رو میزنم تا اگر یه روزی دکتر بهتون گفت باید فکتون رو عمل کنین و ترسیدین این وبلاگ رو پیدا کنین و تجربیات یک نفر رو تو این زمینه بخونین. این حق شماست که آگاهی کامل نسبت به اتفاقات داشته باشین. هدف فقط کمک کردنه.

اول از خودم بگم. اسمم فرزا
ریه عضوی است که در قفسه صدری قرار دارد وگازهایی راکه توسط بدن تولید می‌شود،
مثل دی اکسید کربن، از بدن خارج و اکسیژن را
جایگزین آن می‌کند.
البته ریه، نه تنها یک ارگان تبادل گازهاست، بلکه یک ارگان ایمونولوژیک(ایمنی‌شناسی
)هم هست، در ایمنی بدن هم به شکلی درگیر می‌شود .بعلاوه بعضی از هورمون‌ها هم در ریه
تولید می‌شوند، ولی نقشی که به طور عمومی می‌شود به آن اشاره کرد، وظیفه ریه در تبادل
گازهاست، برای این‌که اکسیژن در دسترس بافت‌ها
قرار گیرد
ریه عضوی است که در قفسه صدری قرار دارد وگازهایی راکه توسط بدن تولید می‌شود، مثل دی اکسید کربن، از بدن خارج و اکسیژن را جایگزین آن می‌کند.
البته ریه، نه تنها یک ارگان تبادل گازهاست، بلکه یک ارگان ایمونولوژیک(ایمنی‌شناسی )هم هست، در ایمنی بدن هم به شکلی درگیر می‌شود .بعلاوه بعضی از هورمون‌ها هم در ریه تولید می‌شوند، ولی نقشی که به طور عمومی می‌شود به آن اشاره کرد، وظیفه ریه در تبادل گازهاست، برای این‌که اکسیژن در دسترس بافت‌ها قرار گیرد
گردشگری خواب! یک تفریح ایده‌آل و جذاب برای افراد که استراحت کردن را به هر چیز دیگری ترجیح می‌دهند.

آیا شما هم از آن دسته افرادی هستید که استراحت و خواب را بهترین نوع تفریح می‌دانید؟ آیا شما هم به دلیل زندگی کارمندی همیشه  کسری خواب دارید؟ آیا شما هم آرزو می‌کنید کاش می‌شد هر چقد دلتان می‌خواهد  بخوابید؟ آیا شما هم عاشق خواب عمیق و بی‌دغدغه و راحت هستید؟ پس با مجله گردشگری دلتا همراه باشید. قصد داریم مکان‌هایی را به شما معرفی کنیم که ص
دغدغه بسیاری از خانم‌های باردار این است که کدام حالت خواب هم از آسیب‌دیدگی جنین بازداری می‌کند و هم کمک می‌کند که آنها استراحت مورد نیازشان را داشته باشند. در این مطلب از مرکز سلامت زنان سلام با ما باشید.

خانم‌های باردار،‌ احتیاج به خواب کافی و با کیفیت دارند. جنین در حال رشد در رحم مادر انرژی زیادی از او می‌گیرد و برای تامین انرژی مورد احتیاج بدن مادر و حفظ سلامت او،‌ خواب بهترین طریق است، اما اخطار از خواب مناسب و کافی داشتن هم از عقید
توی یکی از وبلاگا دیدم و ایده‌شو دوست داشتم، گفتم برای سرگرمی هم که شده انجامش بدم :}

این یه نامه از سارای 21 ساله ست. که البته عددِ سنش توی ذهنش از 18 بالاتر نمیره. میدونم که اگه برگردم و بخوام اینا رو بهت بگم، هیچکدومشونو باور نمیکنی چون تو استادِ نگران بودن و استرس داشتنی حتی اگه همه بهت بگن آروم باش. چون من میشناسمت. چون تو، منی.
الان شونزده ساله‌ای و توی روزای اول سالِ سومِ تجربی. مژده‌ای که میتونم بهت بدم اینه که، امسال آخرین سالت توی او
یک :
صندوق قلب مرا تا شکسته ای ...
صدها هزار قصه برای گفتنم ... هست !

دو :
امروز بیان نکن که مرا دوست داشته ای ...
خیال پریروز من با بیان تو مخدوش می شود ...
سه :
هنر توی نگاه تو بود ، نه کلام تو ! ...
میمردی و نمی گفتی ام : عشق
چهار :
قدرتم نیست برای کندن صورت تو !
میکشم بار عشق را روی کاغذ ها !
پنج :
می بخشمت برای فروختن قلب من به سینه ات
فردا که مرگ تو فرارسد ...
با قلب من ...
مردنت چه دیدنی ست ...!

شش :
مزار شش گوشه ت همین که عشق من است ...
زنده ام به عشق حرمت ، ی
اس ام اس های خنده دار و سرکاری
یکی از چیزایی که آدمو خیلی داغون میکنه اینه کهیه پسر با دماغ عملی و ابرو برداشته و سه تیغه بیاد بگه :خیلی چاکرم داداشآخه این چه حرفیه میزنی ؟تو باید بگی : میســـی عــسیسماگه زنت زیادی می پرسه چنتا دوسم داری؟بگو اندازه یک کیلو خاک شیراینا بی کارنمیرن میشمرنتا چند ساعت آرامش داری !!!یکی از ویژگی های عجیب دخترا :وقتی عصبانی میشه به مدت ۴ ساعت با سرعت نور حرف میزنه !آخر سر پاشو میندازه رو اون یکی پاشو میگه :دهنمو باز ن
4. با زدن هر یک از دکمه ها قوانین هر یک نمایش داده میشود. تبریز در دوران بنیامیه به محل فعلی منتقل میشود و به بهای نابودی اصطخر - پایتخت قدیمی فارس - رونق میگیرد. درسطوح دسترسی امکان تعریف دسترسی یا عدم دسترسی کاربر به صورت مشاهده، ویرایش، حذف، اضافه، ذخیره، به روزرسانی، بازخوانی، اجراکردن، نمایش، ایجاد، جدید، دریافت از، بازکردن، ارسال به، چاپ و گزارش وجود دارد. لازم به ذکر است که همراه این دستگاه دو نرم افزار برای چاپ فیش حقوقی و گزارشگیری و
وقتی زن هفت تیر خالی را تحویل پلیس می داد گفت: «زندگی کردن توی آپارتمان تک خوابه در سن هوزه با مردی که داره ویولن زدن یاد می گیره خیلی سخته.»
مشاجره از نوع اسکارلتی (کتاب اتوبوس پیر)
ریچارد براتیگان 

به نبات گفته بودم اگه بخوابی خوابت می بره و برای اثباتش ساعت دوازده همه چی رو خاموش کردم و رفتم توی تخت. به سوی چراغ خواب آبی رنگمون که تا ساعت چهار صبح چشمام باز باز بود و از پونصد تا یک رو شمردم و چندین نوع آینده ممکن و غیرممکن رو تصور کردم و انقد
بهترین مارک تشک چیست؟ و از کجا بهترین مارک تشک را تهیه کنیم.

خواب راحت و استراحت مطلق، یکی از دغدغه های اساسی افراد جامعه است. و این مشکل به واسطه درگیری­ های روزمره، هر روز حادتر و شدیدتر می­شود. و لزوم یافتن بهترین مارک تشک ، بیش از پیش مهم شده است. بسیاری از روانشناسان بر روی علل و عوامل بی ­خوابی و راه­ های افزایش کیفیت خواب تحقیقات فراوانی به­ عمل آورده ­اند.
 و بسته به نوع مشکلات روزمره شخص مورد نظر ، راهکارهای تخصصی ارائه داده ­اند. در
اصلاح فک یا orthognathic در واقع یک عمل جراحی است که برای اصلاح ناهنجاری های فکی انجام می گیرد. اصطلاح “ارتوگناتیک“ از کلمه ی یونانی “orthos” به معنای صاف کردن و “gnathic” به معنای فک می باشد. از این رو اصطلاح ارتوگناتیک به معنای “صاف کردن فک” می باشد.در دنیای پزشکی امروز این اصطلاح به طور مشخصی در مورد درمان به وسیله ی جراحی با هدف صاف کردن و تنظیم مجدد فک صحبت می کند. با انجام این عمل، جویدن، صحبت کردن و نفس کشیدن فرد بهبود خواهد یافت. علاوه بر اینکه
لوزه و آدنوئید ( لوزه سوم ) مکانیزم های دفاعی بدن هستند و مانع از ورود ویروس و باکتری ها به بدن می شوند. تونسیل (لوزه ها) و آدنوئید در نوزادان با ترشح دستگاه ایمنی مادر شروع به رشد می کنند. سلول های کودک که تا ۲ سالگی از سیستم ایمنی مادر حمایت می شوند، بعد ها با سیستم ایمنی بدن خود کودک رشد می کنند. از آنجا که سیستم ایمنی خود کودک جدید است، بدن شروع به آشنایی با ویروس ها، باکتری ها، میکروب ها و بیماری های ناشی از اینها می کند. به همین علت ، کودکان ا
تغییر چهره به وسیله جراحی فک  و جراحی اصلاحی فک در بیماران غالبا  طیف گسترده ای  را در بر می گیرد.
جراحی ارتوگناتیک  برای اصلاح مشکلات عملکردی است.
این جراحی توسط یک جراح  فک و صورت و به منظور برطرف کردن بی نظمی آرواره ها و دندان ها و بی نظمی اسکلتی انجام می گیرد.
از این رو  بیماران می توانند علاوه بر تغییر چهره به وسیله جراحی فک شاهد بهبود در:
عملکرد
صحبت کردن
جویدن
راحتی در تنفس
نیز باشند.
بهترین سن برای جراحی فک چه سنی است؟
بهترین سن برای جر
خواب شب بسیار مهم است و می تواند در زندگی روزمره ما و حتی در سلامتی ما تاثیر خودش را به جای بگذارد; لطفا به سوالات زیر دقت کنید:
چه بخوریم را راحت بخوابیم؟
چگونه سریع به خواب برویم؟
آموزش سریع به خواب رفتن چگونه است؟
چکار کنم شبا زود بخوابم؟
روش ها و تکنیک ها و دعا سریع به خواب رفتن چیست؟
این ها بخشی از سوالات بسیاری از افرادی است که مشکل خواب شب دارند، مجله پزشکی دکتر شکیب تصمیم گرفته است که در این مقاله کامل به سوالات شما در مورد بی خوابی شما
کوسه کنترلی پرنده
قیچی سبزی خردکن
کیسه های آب گرم Electric Warm Bag
هدست موبایل طرح گوشی
دستمال مرطوب طرح قوطی نوشابه 2عددی
پایه نگهدارنده گوشی موبایل دریچه کولر 2عددی CARMOUNT
گلس محافظ آینه ی خودرو
دستگاه سیب پوست کن دستی
کلمن دو طبقه لایت شیشه ای
صندلی تاشو مسافرتی sakata
هسته گیر سیب
ست 5 پارچه قاشق های چوبی آشپزی
بشقاب غذای کودک گیاهی طرح ماشین
کلیپس نگهدارنده کابل و سیم 2عددی
کیت کامل تاتو مجلسی درخشان شیمر 2عدد
ست قاشق چنگال مسافرتی تاشو
ست براش آرا
جراحی فک Maxillofacial Surgery یا orthognathic در واقع یک عمل جراحی است که برای اصلاح ناهنجاری های فکی انجام می گیرد. اصطلاح “ارتوگناتیک“ از کلمه ی یونانی “orthos” به معنای صاف کردن و “gnathic” به معنای فک می باشد. از این رو اصطلاح ارتوگناتیک به معنای “صاف کردن فک” می باشد.در دنیای پزشکی امروز این اصطلاح به طور مشخصی در مورد درمان به وسیله ی جراحی با هدف صاف کردن و تنظیم مجدد فک صحبت می کند. با انجام این عمل، جویدن، صحبت کردن و نفس کشیدن فرد بهبود خواهد یافت. ع
جراحی فک Maxillofacial Surgery
تغییر چهره به وسیله جراحی فک  و جراحی اصلاحی فک در بیماران غالبا  طیف گسترده ای  را در بر می گیرد.
جراحی فک و چانه Maxillofacial Surgery  برای اصلاح مشکلات عملکردی است.
این جراحی توسط یک جراح  فک و صورت و به منظور برطرف کردن بی نظمی آرواره ها و دندان ها و بی نظمی اسکلتی انجام می گیرد.
از این رو  بیماران می توانند علاوه بر تغییر چهره به وسیله جراحی فک شاهد بهبود در:
عملکرد
صحبت کردن
جویدن
راحتی در تنفس
نیز باشند.
بهترین سن برای جراح
بالاخره بعد از چند روز پرکار اومدم که بنویسم..خب گفتم که صب من دیگه باز عالی بودم..اونام بیدار شدن..باز هم کش دادنِ شوخیها از خروپفو ما نتونستیم بخوابیمو...که همسری گفت حالا دیگه تا ظهر خوابیدید..خب همسر من بسیار آرومه،خیلیی به ندرت بهش برمیخوره،درون محکمی داره،ولی رکه و کاملا خودش و خونسرد..منم خوب بودم و صبحِ خوشگلم خوشگل مونده بود،لحظه شماری میکردم صبحانه بخوریمو بریم وسط درختا و خونه ها توی فصل مورد علاقه م..منتظر بودم گلی بیادو صبحانه رو

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها